
Wereld-eethuis Bazar
Hotel & Wereldeethuis Bazar is sinds december 1997 gevestigd in het monumentale pand op de hoek van de Witte de Withstraat en de William Boothlaan. Bazar doet haar naam eer aan; met de kleurige tafeltjes, opvallende lampen en vrolijke muziek doet het restaurant denken aan een markt op een verre vakantiebestemming. De gerechten op de kaart zijn voornamelijk afkomstig uit Noord-Afrika en het Midden-Oosten en prettig geprijsd.
Meer lezen
Parking bij Restaurant Bazar
Parkeren bij Restaurant Bazar? Dat doe je natuurlijk voordelig en dichtbij in parkeergarage Lijnbaan!
Menu
Geniet van de verschillende dagschotels op tafel. In de kelder is er ruimte voor groepen (tot 100 personen) en op de begane grond kun je een biertje of een frisse muntthee drinken aan de gezellige bar. Overigens kun je in Bazar ook genieten van een uitgebreid ontbijt of een verrassende lunch. Al het vlees is halal. Ben jij benieuwd wat er op het menu staat? Bekijk dan hier de menukaart van Bazar.
Parkeren Restaurant Bazar
Ga je een avondje uit eten bij Restaurant Bazar? Geniet éxtra van je diner door vooraf online je parkeerplek te reserveren. Zo ben je verzekerd van je plek én profiteer je van korting tot wel 50%. Kies Avond Parkeren en parkeer de hele avond tussen 17:00 en 02:00 uur!
AVOND PARKEREN
Eén avond parkeren
17:00 - 02:00
1x in- en uitrijden
Boek min. 15 min van tevoren